المنتور – نظرات کاربران

برخی از راه حلهای مارکتینگ در دیجی وند

ما فقط حساب‌های تبلیغاتی شما را مدیریت نمی‌کنیم، بلکه یک استراتژی بازاریابی کامل با استفاده از بهترین پلتفرم‌ها و خدمات ارائه می‌کنیم تا به شما در حل بزرگترین چالش‌ها و دستیابی به اهدافتان کمک کند.

تست تجربه سایت

پس از آزمایش بیش از 100 میلیون بازدید کننده وب سایت ها، ما مدل خود را در مورد چگونگی شناسایی، تکمیل و کشف تجربیاتی که مخاطبان شما برای تبدیل نیاز دارند، کامل کرده ایم. به طور متوسط، ما نرخ تبدیل را بیش از 50٪ برای مشتریان خود در 6 ماه اول بهبود می دهیم.

CRO Service

تجزیه و تحلیل مخاطبین

هر کاری را که کاربر در سایت شما انجام می دهد با تجزیه و تحلیل Google / Adobe، ردیابی تماس، مدیریت برچسب، نقشه حرارتی و ادغام CRM برای اندازه گیری درآمد واقعی در کسب و کار خود ردیابی کنید.

Analytics Service

تبلیغات هدفمند

با بیش از 700 بررسی تبلیغاتی در گوگل و فیسبوک و ...، ما آموخته ایم که چه چیزی لازم است تا شما را زیبا جلوه دهد و موفق شوید. استراتژی بازاریابی دیجیتال و نتیجه عملکرد خود را دریافت کنید، جایی که ما وضعیت کلی امور را بررسی خواهیم کرد تا دقیقاً آنچه را که امروز در کمپین‌های شما کار می‌کند و چه چیزی کار نمی‌کند، شناسایی کنیم.

PPC Service

ارتباطات هوشمند هدفمند

با استفاده از استراتژی های ارتباطی شخصی و پویا، سرنخ های خود را پرورش دهید و با مشتریان فعلی و گذشته خود ارتباط برقرار کنید. موثرترین پیام ها را در زمان های مناسب از طریق ایمیل، متن/پیامک و ربات های چت ارسال کنید.

Lead nurture marketing